Arvamused


Minu kogemus Matiga on väga hea. Meeldivalt rahulik ning professionaalne maakler. Tunnetab hästi turu olukorda ning suudab vormistada tehingud nii, et kõik osapooled on rahul.

Eero Merilind, arst

Ma olen väga rahul minu kinnisvara müüki korraldanud professionaaliga,Mati Vabamäega. Minule, kui hõivatud inimesele, sobis ideaalselt teenus nö. võtmed kätte. Kogu protsessi vältel oli ta paindlik, asjakohaste nõuannetega, kaasa mõtlev, kannatlik ning informeeris mind regulaarselt toimuvast.

Sigre Luts, ettevõtja

Olen väga rahul kinnisvara maakleri Mati tehtud töödega. Korterile üürilise leidmine ja korteri üürile andmisega seonduvad lepingud ja muud olulised toimingud toimivad tema käe all suurepäraselt ja ilma raskusteta. Ma olen varasemalt vältinud koostööd maakleritega, kuid Mati usalduslik hoiak ja tasakaalukus ning tema teadmised kinnisvaraturust panid mind maakleri tööd jälle austama. Olen soovitanud Matit ka oma tuttavatele ja sõpradele ning tagasiside ja tulemused on väga positiivsed.

Katrin Ohno, omanik

Matiga on minu kokkupuuted olnud alati väga meeldivad. Tal on eriline oskus hinnata üürile andja ja üürniku soove, ning kellega ta on tulnud korterit vaatama, see on ka lepinguni jõudnud. Lepingud on tal alati korrektselt vormistatud, s.h. ka inglise keelsed lepingud välismaalastega. Oleme proovinud ka ilma maaklerite abita oma kortereid üürile anda, kuid ikka oleme lõpuks saanud kliendi Mati kaudu. Seega, julgen Matit soovitada üüritehingu mõlemale osapoolele. Saate väga kvaliteetset ja head teenust.
Indrek <koldre
Indrek Koldre, ettevõtja
Minu koostöö Matiga on olnud väga positiivne. Olles ise üritanud oma korterit müüa pikemat aega, leidis Mati minu korterile ostja väga kiiresti. Enne Matit ei tahtnud ma ühegi maakleriga koostööd teha, aga Mati suhtes tekkis kohe usaldus ja ma pole pidanud kunagi pettuma.
Kathre Nilk, omanik
Мы хотели бы выразить большую благодарность маклеру Mati Vabamäe.
Нам очень понравилось его корректность,честность,знание рынка недви-
жимости.Это грамотный и знающий свое дело маклер,он всегда соблюда-
ет интересы своего клиента.Мы безусловно будем рекомендовать его при
первой возможности.

Анатолий и Мария

Seadusi ja teooriat saab õppida, aga hea maakler on enamat – aus, korrektne, tasakaalukas, delikaatne, täpne, tähelepanelik ja kliendist hooliv. Neid viimaseid koolis ei õpetata, aga just need on Mati tugevad küljed. Ma ei ole kaua saanud kinnisvaraturul nii meeldiva teeninduse osaliseks. Aitäh sulle Mati!

Heda Aas – vastse noore üürniku ema, BSc (kinnisvara planeerimine ja hindmine)

Mati, my wife and I want to express our big “Thank You” for all the big and small actions you have taken on our behalf.
Let us stay in contact as friends.

Yours Michael and Vesena

Tavaliselt pole ma üürniku otsimisel kindla maakleri teenust kasutanud – alati on tundunud, et saan piisavalt hästi ka ise hakkama. Mati on esimene maakler, kelle ma ise üles otsisin. Kaks kogemust temaga olid lihtsalt nii meeldivad olnud.
Esimest korda tunnen tõesti, et on mugavam, kui asjaga tegeleb üks kindel maakler.
Mati suhtlemisstiil on väga meeldiv ja soliidne, sisendades usaldust nii omanikule kui ka üürilisele. Kõik on sujunud laitmatult: ta on leidnud hea üürniku ja kiiresti. Juba neli korda. Aitäh.

Eva Toome, omanik

Comments are closed.